Reference mých spokojených klientů

Neskutečné jak umí tenhle člověk pomoct, nasměrovat na správnou cestu a otevřít oči.

Lucie Petrová

Je zkrátka fantastickej a jak říkám, vidí tak daleko, že si to my, běžní smrtelníci nedokážeme ani představit.

Tommy Rocky Morava

Honza má fantastickou schopnost člověku pomoci, nasměrováním na tu nejlepší danou cestu, na cestu, která je v lidech odjakživa, ale člověk jí nemůže nebo nechce vidět. Dokáže člověka tak úžasně „skřípnout do svěráku“ 😀 – že mu za to ten člověk ještě ve finále děkuje. :)) ♥


Jelikož se díky němu může každý dostat do pozic, fin. možností aj., o kterých si vždy myslel, že jsou jen pro „vyvolené“.


Zkrátka dokáže pomoci člověku být krasný a fantastický v celé jeho podstatě a za to mu moc děkuji. ♥ Za to, že on si vybral zrovna tuhle cestu.

Dominika Václavíková

Neskutečný, co tenhle chlap dokáže! Čekala jsem hodně, ale po dnešním skypu jsem byla zas a opět v šoku 😀 Prostě wau, kdo nezažije, nepochopí.
Jsem nesmírně vděčná, že jsem Tě poznala, děkuji za vše ♥

Nikola Gubániová

Každá další schůzka pro mě byla příjemnější a já se díky panu Perlíkovi začala více otvírat. Pan Perlík je opravdu moc sympatický a šikovný a umí se vcítit do role klienta. Všem ho vřele doporučuji, protože je opravdu člověkem na svém místě a ví, jak má druhým pomoci.

Míša Konečná

Konečně dýchám! Uvědomila jsem si, že člověk je geniální bytost, která může na světě dělat úplně všechno, co chce, která může být na světě vším, čím chce být, je potřeba jen odstranit ty staré vzorce, které nás blokují k tomu, abychom tyhle své schopnosti využívali.

Byla to ta nejlepší investice v mém životě! Jsem za to šťastná, jsem šťastná za mou životní změnu a díky té změně za poznání skutečnosti jako takové. 

Gabriela Staňová

Už od malička jsem se bála komunikovat s ostatními lidmi, neustále jsem na sobě hledala nějaké chyby, ale díky Honzovi se to změnilo. Začala jsem být více komunikativní a můj vztah k okolí se výrazně zlepšil. Naučila jsem se vážit si sama sebe, a přijmout se taková jaká jsem. Honza mi ukázal, že i z věcí, které považuji za své slabiny, mohu udělat své přednosti.

Natálie Honsů

©2019 by Jan Perlík - intenzivní transformace duší

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now