Vše, co se nám v životě děje, si naše duše vybrala. Proč?

Aktualizace: 17. dub 2019

Každá duše je nesmrtelná. Žije věčně. Tohle poznání je pro mnohé z nás stále nepochopitelné. Pokud tomu nevěříš, zkus to alespoň přijmout jako možnost. Je to důležité k tomu, abys pochopil následující řádky, které budeš číst. Vše v našem životě má svůj důvod. A má to i důvod mnohem hlubší, než jaký vnímáme v naší realitě, pozemském životě.
Co je cílem života?

Cílem pozemského života a všech duší na Zemi je to, abychom pochopili, že vše vychází z lásky. Vrátili se zpět k původní podstatě všeho živého i neživého. Z lásky je stvořeno vše, co vnímáme i to, co nedokážeme plně vnímat. Tohle všechno jsme po reinkarnaci zapomněli, záměrně.

Díky pozemskému životu naše duše roste. Ale růst může jen na základě zkušeností. Pokud bychom v pozemském životě měli hned vše v lásce, zažívali jen to dobré, neměli bychom jak zakoušet zkušenosti. K tomu potřebujeme mít možnost volby, proto je pozemský svět stvořen z polarity.

Dobré a špatné není. Společně totiž tvoří jeden celek

Ve skutečnosti tak nemůžeme nic dělit jako špatné a dobré. Je to tak, jak to je, abychom mohli zakoušet zkušenosti a vnímat lásku ve své pravé podstatě. Jakmile se duše vrátí k čisté lásce, nebude nic rozdělovat na dobré či špatné. Pouze to vnímá, chápe to a přijímá. Pochopíme pak, že vše tvoří jeden celek, který může být stvořen jen na základě protichůdných energií. Přestaneme pak každého soudit, kritizovat a odsuzovat. Přijmeme ho bezdpomínečně.

Proč v životě zažíváme to, co zažíváme?

Nyní se vraťme k hlavní otázce - proč ve svém životě zažíváme to, co zažíváme? Odpověď začíná přijímat stále více lidí, z čeho mám obrovskou radost, že se kolektivní vědomí stále více odkrývá. Ti, kteří ji přijmout nechtějí, jsou pod vládou svého EGA. Odpověď je totiž zcela jednoduchá - naše duše si tohle vše vybrala při reinkarnaci. A právě to nechceme přijmout, vždyť nám vše způsobují druzí. Opak je pravdou.

My, jako duše, si vybíráme rodiče, kterým se narodíme. Vybereme si pohlaví i sexuální orientaci. Vybíráme si i jednotlivé karmy, od kterých se chceme očistit. Naše duše si vždy vybírá pouze to, co jako sama duše dokáže v pozemském životě zvládnout. Nic tak není nad naše síly, pouze to tak vnímáme. Duše si i vybírá energii svého narození. Tohle všechno je záměrem dané duše, aby se mohla posunout výš, zesílit a na základě toho naplnit své poslání v pozemském životě, se kterým přichází.

Jak s tímto poznáním pracovat?

Pro mě osobně bylo velice důležité zjistit, s jakými energiemi jsem se narodil. Podle Mayského kalendáře zjistíš, co ve svém životě zažíváš a proč. Dojde Ti, jaký máš na Zemi záměr, čím máš přispět ke kolektivnímu vědomí, čemu se máš věnovat. Pochopíš svůj život jako celek a můžeš se pak daleko lépe oprostit od všech “negativních energií”. Jednoduše vědomě začneš očisťovat svou duši od předchozí karmy.

Každý z nás má nějakou cestu, která se mu v průběhu života odkrývá. Získáváme různé možnosti a nástroje k tomu, abychom naplnili své poslání a využili svůj potenciál, se kterým jsme přišli na svět. Přispěj i Ty k zesílení kolektivního vědomí a navrácení se k čisté, bezpodmínečné lásce. Pracuj na svém očištění a naplň svůj záměr, se kterým jsi přišel na svět. Svět potřebuje každého z nás, do jednoho. Jsme totiž JEDNO, jsme JEDEN CELEK.


S láskou,Jan

0 zobrazení

©2019 by Jan Perlík - intenzivní transformace duší

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now