Jsem Honza. 
Tvůj průvodce životními situacemi a změnami

Často se v našem životě ocitneme v situaci, se kterou si nevíme rady. Potřebujeme se někomu svěřit, získat od něj radu. Chceme vnímat, že nám někdo naslouchá a pomáhá nám k tomu, abychom se cítili lépe. Když máme strach, uklidní nás a povzbudí. Svým post​ojem, radami a přístupem nám pomůže se strachu zbavita změnu provést.

Protože nejvíce zápolíme právě se strachem a nedůvěrou. Obáváme se, že pro nás bude změna příliš náročná - časově, duševně, fyzicky i finančně. Nedůvěřujeme sobě, že to zvládneme, jelikož ani nevíme, jak na to. V daném příteli tak najdeme podporu a také nám ušetří čas, energii a peníze, jelikož přesně ví, co v dané situaci udělat.

A proto jsem tu já. Tvůj průvodce životními situacemi a změnami. Pomohu Ti pochopit, PROČ se v dané situaci nacházíš, ukáži Ti, JAK ve svém životě vytvoříš toužebnou změnu a řeknu Ti, CO pro to máš udělat.

Se mnou pochopíš, že když máš jednoduché nástroje a víš, co přesně máš dělat, pak je práce na sobě pro Tebe zábavou a do změn ve svém životě se zamiluješ.

Vyzkoušej si to HNED

Posledních 10 let intenzivně pracuji sám na sobě a vzdělávám se v oblastech osobního rozvoje, duchovního růstu, ale také on-line marketingu, budování e-shopu a firmy, tvoření značky nebo studuji bylinky, přírodní doplňky stravy a stravování dle Anthonyho Williama.

Ve studiu mě žene mě touha něco vytvořit či změnit. Zamiloval jsem se do tohoto procesu plného změn. Díky získaným znalostem, pomoci a schopnostem jsem se za danou dobu zbavil panických ataků a úzkostí, zvýšil si sebevědomí, začal se mít rád a nalezl své poslání pomáhat lidem na jejich cestě plné změn. Z fyzických potížích se vyléčil z chronického únavového syndromu, únavy nadledvinek a psychické otupělosti/mozkové mlhy. A to pouze úpravou stravy bez použití léků či jakékoliv chemie.

Teď je mým cílem pomoci co největšímu počtu lidí, kteří se možná ocitají ve stejné pozici, v jaké jsem byl já na začátku. V té době jsem cítil strach z odsouzení a odmítnutí druhých, když se jim svěřím se svým problémem, a nedůvěru ve změnu. Nyní již vím, že se není čeho bát a že všechno je možné změnit. Stačí jen vykročit a udělat krok ke změně.

Vykroč se mnou ke změně