Můj příběh

Aneb jak jsem se vypořádal s úzkostmi, panickými ataky a sociální fóbií

Narodil jsem se jako hypersenzitivní dítě. Takový člověk do sebe nasává naprosto vše, čeho se nějakým způsobem účastní. Může to být vše, co slyší, co vidí, co cítí, co přijímá od druhých lidí, co cítí v prostoru. Stačí mu i přečíst si jen SMS zprávu od nějakého člověka, rázem cítí jeho emoce. Pokud neví o tom, že patří do skupiny hypersenzitivních lidí, má náročný život. Neví, odkud se bere jeho neustálý strach, pociťovaná nenávist, úzkost, zdravotní problémy a chuť být o samotě a s nikým nemluvit. A já jsem o tom nevěděl do svých 26 let. 


Má vnitřní nespokojenost, pocit slabosti a všudypřítomný strach mě nejprve dovedly ke koučinku. Bylo mi čerstvě 24 let, potýkal jsem se se sociální fóbií, úzkostmi, panickými ataky a pocitem, že sem nepatřím a nejraději bych ze světa i odešel. K pokusu o sebevraždu jsem se naštěstí nedostal. Vnitřně jsem cítil, že mám odvahu vše změnit. Koučink mi pomohl nalézt světlo na konci tunelu, přivedl mě na cestu, na které jsem začal pomáhat sám sobě a později i dalším lidem dle vlastních zkušeností.


Již od dětství mě doprovázel ještě jeden velký problém. Ve svých vztazích jsem se vždy dostával do milostného trojúhelníku a mnohdy o tom ani nevěděl. Jakmile jsem něco takového zjistil, byl jsem na čas vyřazen z provozu. Prožíval silné deprese a snažil se zbavit pocitu, že si mám vzít život. Nevěděl jsem, jak tenhle problém vyřešit. Opakoval se stále dokola.


Až jsem jednou sám podstoupil regresní terapii. Nejprve mi pomohla naprosto se osvobodit a cítit se volně ve vlastním těle, poté mě zbavila i utrpení v podobě milostných trojúhelníků. Napříč několika minulými životy jsem si přetahoval karmický dluh, kdy jsem znásilnil ženu, kterou jsem miloval. Jejího muže jsem nenáviděl a tímto jsem se mu chtěl pomstít. A tak se mi tenhle život milostný trojúhelník neustále opakoval, abych jej prožíval znovu a znovu, dokud bych vše patřičně nepochopil.


Jakmile se pročistil tento minulý život, ihned se mi život změnil. Ženy jsem začal vnímat jinak, cítím k nim hlubokou lásku, úctu a chuť jim pořád pomáhat. Nežene mě přitom již žádná sexuální touha, či jakákoliv sobecká tužba jako dřív. Má duše pochopila, co pochopit měla a teď mohu těžit z vlastních zkušeností, kdy pomáhám třeba právě Tobě. A dovedlo mě to až sem.


Na své cestě jsem se naučil několik metod, získal mnohé rozdílné zkušenosti a přijmul své poslání pomáhat druhým za své. Nyní dělám vše pro to, aby Tvá cesta Vzestupu byla co nejkratší a nejefektivnější. Zbavuji Tě chyb, které jsem dělal já. Pomáhám Ti vyhnout se nepříjemným událostem, kterých já jsem se vyhnout nemohl. Můj analytický mozek teď slouží k tomu, abych viděl vše potřebné, všechny souvislosti, příčiny a následky. A díky tomu je Tvá cesta hravější, radostnější a láskyplnější.

Chceš ode mě pomoci? Napiš mi a společně najdeme vhodné řešení i pro Tebe. 

©2019 by Jan Perlík - intenzivní transformace duší

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now