Slu​žby

Osobní konzultace
(Re)start života, karmické vztahy, těžké dětství, odpoutání se od emocí a minulosti, emocionální intimita, samota, sexualita, pochopení a přijetí ztráty, spiritualita

Budu Ti parťákem a podporou v těžkých obdobích při náročné změně, nebo dokonce ztrátě (zaměstnání, rozvod, úmrtí). 
Budu Tvým světlem a průvodcem při řešení karmických vztahů, nebo na životní křižovatce, kdy je před Tebou těžké rozhodnutí. Společně proměníme chaos v klid a řad. 
Pomohu Ti uvolnit se od negativních emocí (deprese, úzkost, panika, strach, nenávist, zášť) a odpoutat se od příkoří a křivd z minulosti. 
Také spolu můžeme probrat vše, co je mezi nebem a zemí. 

Vždy se podíváme na dané téma detailně a zaměříme se na plné pochopení, přijetí a vytvoření změny či Tvého posunu. Obdržíš ode mě také výstup z konzultace, kde najdeš přehled toho, co jsme probírali včetně mých doporučení, jak s tím máš dále pracovat.

3 000 Kč/3 hod.
(obsahuje 2 hodiny osobně se mnou a 1 hodinu na zpracování několikastránkového výstupu i s případnou hlasovou nahrávkou)

On-line pomoc
Porozumění ve vztahu, partnerství jako týmová spolupráce, (chronické) fyzické potíže, stravou k pevnému zdraví, rychlá pomoc v těžké chvíli

Přes Messenger si popovídáme o Tvé situaci či problému. Objasním Ti, PROČ se ocitáš v aktuálním stavu, JAK to změníš a CO přesně máš pro změnu udělat. 
Budu Ti pak nadále podporou v době procesu změny.

800 Kč

Pravidelná a dlouhodobá pomoc
Zlepšení v seberozvoji, ukotvení sebe-hodnoty a sebe-lásky, osvojení si metod, nástrojů a schopností k tvoření změn a přetváření reality

Máš více oblastí, se kterými chceš pomoci? Chceš se naučit pracovat sám na sobě tak, aby sis v každé situaci dokázal poradit a posunout se? Toužíš po parťákovi, který Tě bude podporovat, inspirovat a vést ke změnám a lepším výsledkům? Pak si se mnou domluv pravidelnou dlouhodobou spolupráci. Stanovíme si cíl či cíle, kterých chceš s mou pomocí dosáhnout a společně na tom budeme pracovat.

Cena je individuální

FB skupina 
Cesta Alchymisty - Staň se Tvůrcem svého života

Ve své FB skupině Ti předávám nástroje, metody a znalosti, které mně a mým klientům pomáhají ve tvoření změn. Provádím Tě krok po kroku, aby ses naučil tvořit jakoukoliv změnu ve svém životě a proměňovat tak svou realitu. 
Připoj se k nám a staň se i Ty Alchymistou.

Skupina je na prvních 7 dní zdarma
1-měsíční členství - 500 Kč
3-měsíční členství - 1 300 Kč
6-měsíční členství - 2 200 Kč

Připoj se ke skupině

Výběr bylinek a přírodních produktů dle Tvého cíle

Chceš zlepšit své zdraví za pomocí bylinek a přírodních doplňků stravy? Doplnit určité vitamíny či minerály, ale nevíš, jaký produkt nejvhodnější? Dej mi vědět, čeho chceš dosáhnout, a já Ti podle Tvého cíle doporučím nejvhodnější bylinku či přírodní produkt přímo pro Tebe na míru. Zakoupit si jej pak můžeš na mém e-shopu.

 www.cestabylin.cz