Balíčky Vzestupu

Vyber si balíček mých služeb, díky kterému bude Tvůj Vzestup efektivnější. Všechny balíčky přizpůsobuji danému klientovi, takže se nemusíš obávat, že by to na Tebe bylo třeba moc intenzivní. 


Lze vytvořit i individuální plán přímo Tobě na míru, v takovém případě mi napiš zprávu.

Hypersenzitivní jedinci

Hypersenzitivní jedinci mají v životě náročný úkol. Jako velmi citliví lidé cítí energie a emoce prakticky všeho. Těžší se to pro ně stává v momentě, kdy nerozumí sami sobě, svým schopnostem a neví, jakým způsobem se mohou chránit. Patřím mezi ně a na své cestě jsem prošel mnohým, abych nyní vše mohl předat. Patříš i Ty mezi velmi citlivé osoby? Pak je tento balíček Vzestupu přesně pro Tebe.

Pro studenty a mládež do 27 let

V dnešní době je naprosto běžné, že se mladí lidé dlouho hledají. Neví přesně, čemu se chtějí v životě věnovat, zároveň se potýkají s nejrůznějšími problémy, špatnými vztahy, nízkou sebedůvěrou a schopností jít si za svým. S tím vším Ti pomohu.

Proměna Tvého Já

Vztah k sobě, k našemu já, je tím nejdůležitějším vztahem v životě každého člověka. S tímto balíčkem dosáhneš rapidního Vzestupu i Ty a proměníš své já od základu. Cílem je, abys pochopil sebe sama, své poslání, došel k sebelásce, zlepšil intuici a žil celkově více v lásce. Jakmile budeš více v lásce, začneš vše, co chceš, přitahovat k sobě. Lidé Tě budou sami vyhledávat a milovat.

Léčení těla

Naše tělo je odrazem našich vztahů, emocí, jednání a myšlení. Pokud máme nějakou nemoc, či jakékoliv fyzické problémy, ukazuje nám to, že děláme něco špatně. Následujeme své EGO, které se podepisuje na našem těle. Cílem Vzestupu pro léčení těla je dané příčiny problému objevit a odstranit, nikoliv se zabývat pouze následky.

©2019 by Jan Perlík - intenzivní transformace duší

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now